Personal Hotelier

Hotel Giuliano - 7 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu 2500 - 10000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Singurul complex hotelier de 3 stele din BUCURESTI- BRAGADIRU, HOTEL GIULIANO *** isi mareste echipa!
Daca ai o fire sociabila, esti comunicativ/a, vorbesti engleza si esti dispus/a sa ai un program de lucru in ture, poti aplica pentru job-urile de mai jos.
Este esentiala atitudinea proactiva, permanenta orientare catre client, acceptarea si respectarea regulilor.
  • Persoane organizate, proactive si determinate/Experienta anterioara in industria hoteliera- reprezinta un avantaj/ Cunoştinţe de operare pe calculator (Windows, Word, Excel) - MANAGER
  • Persoana pozitiva , flexibila, cu aptitudini foarte bune de comunicare si seriozitate/Nivel limba engleza – fluent - RECEPTIONER
  • Calificare profesională în meseria de ospătar/Persoană comunicativă, responsabilă, cu atenţie la detalii Abilităţi foarte bune de relaţionare şi comunicare cu clienţii - OSPATAR
  • Experienta anterioara intr-o bucatarie de restaurant (de preferat minim 2 ani, dar nu este o conditie eliminatorie) / pasionat de bucatarie, serios si consecvent, cu atitudine pozitiva si cu bune abilitati de comunicare- BUCATAR
  • Sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;- CAMERISTA
  • Intretinerea si mentinerea in buna functiune a unui hotel,a instalatiilor sanitare/mici reparatii ale echipamentelor electrice (prize, corpuri de iluminat etc.) - ADMINISTRATOR INTRETINERE HOTEL

Descrierea jobului

Angajam: Manager hotel, Receptioner ,Ospatar , Bucatar, Camerista, Administrator intretinere hotel

Va rugam sa mentionati postul pentru care aplicati.
  • respectarea programului de lucru si a celorlalte prevederi din fisa postului.
  • oferim: salariu atractiv

Beneficii:
  • Asigaram masa si cazare
  • Mediu de lucru placut si motivant
  • Echipa tanara si profesionista
  • Salariu de la 2500 lei - 10000 lei NET
  • Decontare transport.
  • Bonusuri de performanta
Daca unul din posturile de mai sus ti se potriveste si vrei sa faci parte din echipa unui hotel, trimite CV-ul tau si te vom chema la interviu.

Hotel Giuliano este o afacere de familie, care dorește să îmbine pasiunea pentru ospitalitate cu traditia. Deschiși la noi oportunitati, hotelul a fost construit în zona limitrofă a Bucureștiului, din dorința de a oferi și la periferia orașului spații de cazare de o calitate deosebită.
Hotel Giuliano’s Heritage detine 2 Saloane de Evenimente,o sala de conferinte,38 de camere,Restaurant si Bar.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 8 iun. 2022 Expiră 10 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos