Gratis

Personal hotelier sezon

Complex Palas Pelican S.A.
15 poziții

Candidatul Ideal

Prezenta placuta, usurinta in comunicarea cu publicul, atentie distributiva, posibilitatea deplasarii pe litoral pe perioada verii.
- disponibil pe perioada 15 aprilie – 30 septembrie;
- experienta profesionala, persoana dinamica, responsabila, capacitate de adaptare;
- spirit de echipa;
- abilitati de comunicare;
- rezistenta la stress si disponibilitatea de a lucra in program prelungit.

Descrierea jobului

Angajam personal sezonier pentru perioada Mai - Septembrie full-time sezonier pentru Hotel Palas, Mamaia.
Oferim cazare pentru personal din tara.

Posturile sunt:
• receptioner hotel
- bell boy
- cameriste
• ospatari/ajutor ospatar
• barmani
• bucatari
• ajutor bucatar
• lucrator bucatarie.

Hotelul este amplasat pe faleza din nordul statiunii Mamaia, la aproximativ 50 de metri de plaja. Unitatea de cazare face parte din complexul turistic Palas-Pelican. Hotel Palas**** Mamaia ofera conditii deosebite de cazare si facilitati specifice unui hotel de categoria sa. Cele 144 camere duble si apartamente ale hotelului sunt amenajate cu mobilier nou si ofera vedere laterala catre mare. Pentru servitul mesei, Hotel Palas Mamaia dispune de restaurant, salon pentru mic-dejun si terasa in aer liber cu iesire spre piscina. Piscina este prevazuta cu sezlonguri si umbrele, poolbar, piscina pentru copii si jacuzzi.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024