Publicat 31 Mai 2019 | Reactualizat 30 Iun 2019 | Expiră 01 Iul 2019

Personal hotelier (ospatar, bucatar, camerista)

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

RIN Grand Hotel si RIN Central Hotel angajeaza:
OSPATAR
BUCATAR
CAMERISTA
INGRIJITOR SPATII HOTELIERE / EXTERIOARE

Hotelul RIN Grand**** este localizat pe Şoseaua Vitan Bârzeşti, nr 7D, sector 4
(Puncte de reper: Vitantis Shopping Center sau Târgul de maşini Autovit)
Hotelul RIN Central**** este localizat pe Strada Traian, nr. 55A (zona: Hala Traian, Piata Unirii)

Puteti depune CV-ul si la receptia RIN Grand Hotel.

Descrierea jobului

OSPĂTAR
Calificare profesională în meseria de ospătar
Experienţa în domeniu
Cunoaşterea limbii engleze
Abilităţi foarte bune de relaţionare şi comunicare cu clienţii
Persoană deschisă, amabilă şi atentă la detalii
Disponibil/disponibilă la un program de lucru flexibil (ture)

BUCĂTAR
Calificare profesionala în meseria de bucătar
Experienţă în domeniul gastronomiei
Cunoaşte procesele tehnologice de preparare a alimentelor
Persoană receptivă, energică şi dinamică
Cu aptitudini de comunicare, planificare, organizare

CAMERISTĂ
Persoana activa, meticuloasa, ordonata si responsabila
Rezistenta la sarcini de lucru repetitive
Usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor
Efectuează curăţenia unui număr de spaţii de cazare conform standardelor stabilite de hotel
Verifică stocul de produse şi funcţionalitatea obiectelor din dotarea camerei şi semnalează către guvernantă eventuale lipsuri sau defecţiuni
Completeaza cu responsabilitate şi corectitudine rapoartele de consum şi cele de efectuare a curăţeniei
Program de lucru: 2 zile lucrate cu 2 zile libere

INGRIJITOARE SPATII COMUNE/ CENTRUL SPA:
Disponibilitate de lucru si in weekend-uri / ture de zi si de noapte.
Efectueaza curatenia si intretinerea spatiilor comune din hotel (restaurante, sali conferinte, grupuri sanitare, zona receptiei, casa scarilor, vestiare, birouri, etc) si a spatiilor din centrul SPA (receptie, vestiare, sali fitness, piscina etc.)
Intretine in cele mai bune conditii mijloacele fixe si materiale puse la dispozitie
Colecteaza in recipiente speciale gunoiul si raspunde de depozitarea acestora in spatiile special amenajate

BENEFICII: tichete de masa, prime de sarbatori, petreceri de Craciun pentru angajati si copiii acestora, acces gratuit Water Park Otopeni

RIN Hotels te invită să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii. Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de paisprezece ani în industria ospitalieră, lanţul hotelier RIN reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri. Cele trei hoteluri de patru stele, RIN Grand, RIN Central şi RIN Airport, amplasate strategic în sudul, centrul, respectiv nordul Capitalei, prin diversitatea şi calitatea serviciilor asigură cel mai bun raport calitate/preţ garantând satisfacţia oaspeţilor noştri. RIN Group a dezvoltat de-a lungul timpului mai multe divizii: hotelieră, imobiliară, entertainment

www.rinhotels.ro

www.domusstil.ro

www.waterpark.ro

Expirat
Personal hotelier (ospatar, bucatar, camerista)  -  RIN Hospitality Company