de ani Fără Frică...

Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Personal de conducere (m/f) - Timisoara

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Spre viitor cu New Yorker!
Ca firma de succes in domeniul Young Fashion, NEW YORKER este reprezentata la nivel mondial prin 1000 de filiale din 40 de tari si se afla intr-o continua expansiune. Cu peste 16.000 de angajati simtim pulsul vremurilor, oferind conditii moderne de lucru si punand pret pe munca in echipa. Prin pasiunea noastra pentru moda, spontaneitatea si viteza noastra de actiune reusim de peste 40 de ani sa fim un reprezentant stabil al lumii modei.
Devino parte a echipei noastre!
Ca urmare a dezvoltării continue a grupului nostru, căutam pentru filialele noastre din Timişoara:

Personal de conducere filială (m/f)

- având OBLIGATORIU bune cunoştinţe de limba engleză (sau limba germană, vorbit, scris, citit)
- cu experienţă pe un post similar de conducere, în comerţul cu textile cu amănuntul- având experienţă profesională si studii finalizate, în domeniul vânzărilor sau economiei intreprinderii
- cu spirit de conducere si talent organizatoric

În plus, eşti pasionat de modă şi îţi place să relaţionezi cu clienţii între 14 şi 35 de ani, eşti amabil, flexibil, dedicat.
Noi îţi oferim un climat de lucru plăcut, condiţii de angajare şi perspective de viitor atrăgătoare, într-o companie de mare succes.

Descrierea jobului

Vrei să te alături echipei noastre? Atunci trimite-ne CV-ul tău cu fotografie şi cu menţionarea postului la care candidezi, la următoarea adresă de mail:
APopescu@newyorker.de
Alte informaţii si job-uri găsiti la adresa: www.newyorker.de/jobs

Descrierea companiei

NY ER ROMANIA SRL

Expirat
Personal de conducere (m/f) - Timisoara  -  NEW YORKER ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles