Gratis

Personal curatenie

F.C.E.R.

Candidatul Ideal

Organizatia noastră caută personal de curatenie dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți o persoană organizată, atentă la detalii și pasionată de curățenie, suntem interesați să vă cunoaștem.

Responsabilitățile dvs. vor include:
  • Curățarea birourilor, sălilor de conferințe și a altor spații comune
  • Curățarea băilor și a bucătăriilor
  • Curățarea ferestrelor și a suprafețelor din sticlă
  • Asigurarea că toate spațiile sunt curate și ordonate
  • Manipularea și depozitarea corectă a produselor de curățare și a echipamentelor

Descrierea jobului

Cerințele noastre pentru acest post sunt:
  • Experiență anterioară în domeniul curățeniei
  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă
  • Atenție la detalii și abilitatea de a respecta termenele limită
  • Abilitatea de a comunica eficient cu colegii

Beneficiile de a lucra cu noi includ:
  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare
  • Program flexibil și posibilitatea de a lucra în doua ture
  • Oportunități de avansare în cadrul organizatiei
  • Mediu de lucru plăcut și colegi prietenoși

Descrierea companiei

Organizatie non profit.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024