Gratis

Personal curatenie

RIVIERA GAMES S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidata perfectă pentru postul de curățenie este o persoană meticuloasă, diligenta și de încredere. Trebuie să aibă abilități organizatorice pentru a menține spațiile ordonate și curate. De asemenea, este important să aibă atenție la detalii pentru a se asigura că fiecare zonă este impecabilă. Punctualitatea și capacitatea de a lucra independent sunt calități esențiale.

Descrierea jobului

Oferim:
- Loc de munca stabil;
- Salariu + bonusuri;
- Plata salariului fara intarziere;

Alăturați-vă nouă și deveniți parte a uneia dintre cele mai importante companii din sectorul său. Cu o experiență de peste 20 de ani, suntem mândri să spunem că oferim experiență și stabilitate. Alăturați-vă echipei noastre și deveniți parte din această familie!

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024