Gratis

Personal curatenie / operator curatenie

MACRO SUIN SA

Candidatul Ideal

Recrutam personal pentru curatire apartamente finalizate situate intr-un ansamblu imobiliar din zona Bucurestii Noi- Mogosoaia.
Cu sau fara experienta in domeniu, va asteptam să vă alăturați unei organizații profesioniste si să aplicați.
Cautam:
- persoana serioasa,
- responsabila si harnica,
- cu permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Postul de lucru se gaseste in zona Bucurestii Noi - Mogosoaia intr-un complex de blocuri de locuinta.

Descrierea companiei

Dezvoltator Imobiliar.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024