Personal curatenie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerințe:

-spirit de observație;

- persoană de încredere

- atenție la detalii

- persoană curată și ordonată

Descrierea jobului

Responsabilități:

-curata zilnic grupul sanitar si asigura materialele igienico – sanitare necesare;

-Asigura curatenia si igienizarea periodica a diferitelor suprafete (ferestre,mobilier , usi, etc);

-menține curățenia atât în interiorul pensiunii cât și în curte

- pregătește camerele pentru clienți

Ți-ar plăcea să lucrezi într-un mediu plăcut, alături de oameni deschiși și înțelegători, la o cabană înconjurată de natură și peisaje de vis? Acest lucru a devenit posibil acum! Pensiunea Poiana Cristian își mărește colectivul, așadar căutăm o persoană pe postul de cameristă. Ne dorim să menținem siguranța și bunăstarea angajaților și împreună să creăm o experiență de neuitat pentru clienții noștri.

Nu este necesară experiența anterioară, important este să îți dorești să înveți, restul se rezolvă de la sine.
Publicat 24 mai 2022 Reactualizat 21 iun. 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos