Personal curatenie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1800 - 2200 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințele noastre:

• Profesionist, motivat și zâmbitor;
• Amabil, perseverent și orientat spre rezultate;
• Plin de energie, onest și modest;
• Pasionat, atent la detalli și cu spirit de echipă;
• Prietenos, harnic, pozitiv și educat;
• Experiența pe un post similar reprezintă un avantaj;

Descrierea jobului

- Desfasurarea activitatilor specifice in domeniul hotelier. Zona primordiala va fi cea de curatenie cu posibilitatea de a fi dispus la a ajuta ceilalti colegi in activitatea lor. (bucatarie, receptie, etc)
- Mediu prietenos și interactiv, cautam o persoana educata, profesionista si perseverenta.

4Cardinal’s reprezinta o locatie premium, intr-o cladire cu personalitate, renovata integral conservand stilul, eleganta si rafinamentul. Aceasta se adreseaza atat oaspetilor ce se afla in Brasov in interes de afaceri, cat si acelora care cauta cateva zile de relaxare, oferindu-le acestora intimitate, confort, stil si personalitate.

Desi se afla la o distanta foarte mica atat fata de Centrul Civic al orasului (2 minute de mers pe jos), cat si fata de Centru Istoric al acestuia (15 minute de mers pe jos), 4Cardinal’s este situata intr-o zona foarte linistita, intr-un cartier select de vile, la 1 minut de AFI Brașov.
Publicat 26 nov. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos