Publicat 12 Aug 2019 | Reactualizat 09 Sep 2019 | Expiră 12 Sep 2019

Personal curatenie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilităţi de organizare, rezolvare a problemelor, spirit gospodăresc;
- abilităţi de comunicare şi colaborare
- spirit de iniţiativă, corectitudine, promptitudine, responsabilitate, loialitate;

Descrierea jobului

Asigurara curatenia generala in birouri si spatiile anexe (grup sanitar, holuri
etc) din sediul societatii.

​Oferim:
Salariu atractiv si competitiv;
Bonusuri lunare in functie de performanta;
Loc de munca in cadrul unei companii aflate in plina ascensiune;
Activitati de teambuilding si petreceri in cadrul echipei;
Mediu de lucru placut si relaxant.

EURO GAMES TECHNOLOGY este o firmă de comerţ, cu activitate si pe plan internaţional, cu sediul în Bucuresti.

Va informam ca prin aplicatia dumneavoastra transmisa pentru aceasta pozitie, va exprimati consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal prezente in CV-ul dumneavoastra. De asemenea, va aducem la cunostinta ca in conformitate cu Legea 677/2001 privind prelucrarea datelor cu caracter personal, aveti dreptul de informare, dreptul de a accesa/de a actualiza datele cu caracter personal, dreptul de a va opune in orice moment la prelucrarea datelor cu caracter personal si de a solicita stergerea informatiilor dumneavoastra din bazele noastre de date.

Expirat
Personal curatenie  -  EURO GAMES TECHNOLOGY ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles