Gratis

Personal Curatenie Regim Hotelier

Impati Group S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Firma cu experienta in domeniul curateniei ce isi desfasoara activitatea in orasul Bucuresti isi cauta personal curatenie/menajera pentru apartamente inchiriate in regim hotelier.

Candidatul ideal:

-studii minime absolvite;

-experiența în domeniu prezinta avantaj;

-competențe necesare;

-spirit de observație;

-atitudine proactiva;

-capacitate de orientare în spatiu;

-capacitate de comunicare;

-punctualitate in rezolvarea sarcinilor;

-rezistența fizică.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Aerisire proprietate

- Schimbarea lenjeriilor si a prosoapelor

- Stergerea prafului de pe toate suprafetele

- Aspirarea si spalarea podelelor

- Curatare bai/toalete/oglinzi/dusuri

- Reumplere sapun/gel de dus + hartie igienica

- Curatarea balcoanelor si a scrumierelor (acolo unde este cazul)

- Curatarea si organizarea bucatariilor(acolo unde este cazul)

- Curatarea electrocasnicelor

Program de lucru:

L-D -> 11:00-17:00

2 zile libere pe saptamana

Programul poate varia

Noi suntem IMPATI CLEAN, partenerul dumneavoastră de încredere pentru servicii profesionale de curățenie în regim hotelier în București și împrejurimi. Ne dedicăm să oferim soluții de curățenie premium, adaptate nevoilor și standar­delor ridicate ale industriei hoteliere.

Prin eforturi susținute și angajament constant față de excelență,ne-am impus ca un lider în domeniu, reprezentând alegerea preferată a AirBnb-urilor din București pentru servicii de curățenie impecabile.

Ce ne definește:

Experiență și încredere: Cu o echipă de profesioniști cu experiență vastă în domeniul curățeniei hoteliere, ne mândrim cu un portofoliu de clienți mulțumiți și parteneriate durabile.

Standarde ridicate de calitate: Ne angajăm să oferim servicii de curățenie de cea mai înaltă calitate, respectând riguros protocoalele și standardele industriale pentru a asigura un mediu sigur, curat și confortabil pentru oaspeți.

Flexibilitate și personalizare: Înțelegem că fiecare hotel are nevoi unice, așa că lucrăm îndeaproape cu clienții noștri pentru a dezvolta soluții personalizate, adaptate cerințelor specifice și programului de funcționare al fiecărui hotel.

Angajament față de durabilitate: Ne preocupăm de impactul asupra mediului înconjurător, de aceea adoptăm practici responsabile și soluții eco-friendly în procesul nostru de curățenie.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024