Personal Calitate/Responsabil Carti Tehnice

SC KEYBOARD SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Adjud, Buzau și alte 3
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 5000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
-studii medii / superioare finalizate;
- Experienta minim 1 an in domeniul intocmirii si editarii documentatiei de executie in constructii;
- Persoana organizata
- Abilitati de comunicare interpersonala bune
- Cunostinte ale legislatiei in domeniu;
- Cunostinte operare PC.
- Permis de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

Planifica intocmirea / predarea Cartii Tehnice a Constructiei;
- Intocmeste Cartea Tehnica A Constructiei conform legislatiei in vigoare
- Preda Cartea Tehnica A Constructiei catre beneficiari;
- Colaboreaza cu diverse compartimente din cadrul organizatiei pentru colectarea inregistrarilor necesare;
- Mentine la zi baza de date privind situatia cartilor Tehnice ale Constructiilor.

Descrierea companiei

Lider de piata in constructia drumurilor.
Persoana de contact:Oprea Andreea: 0752291999
= https://statiebetoane.ro/
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022