Gratis

Personal birou / dispecer

S.C. GIRELLI LOGISTICS ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

- cu/fara experienta in domeniu
- utilizare bursa de transport
- limba engleza / maghiara / germana scris - vorbit (prezinta avantaj)
- aptitudini generale: atentie in activitatea zilnica, memorie, creativitate, capacitatea dе a lucra in echipa
- bune abilitati de comunicare si negociere, de planificare si organizare
- cunostinte operare PC
- seriozitate

Experienta in domeniul transport constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- mentine relatia cu clientii existenti
- atrage clienti noi
- preia comenzi de transport
- stabileste traseele optime
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀- prelucreaza comenzile de transport catre soferi si mentine permanent legatura cu acestia
- monitorizeaza evolutia transporturilor si activitatea soferilor

Avantaje:
- mediu de lucru placut

Beneficii:
- salarizare atractiva
- bonuri de masa.

Toti candidatii sunt rugati sa sune la sediul firmei Girelli Logistics Romania din Oradea - cautare pe google maps.

Girelli Logistics Romania cu sediul in Oradea, judetul Bihor, este o firma de transport activa inca din anul 1996.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024