Personal birou / Consultant

Oraș de lucru
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Gia Vi Manpower Construction S.R.L, o companie de consultanță în recrutarea forței de muncă din județul Brașov, caută personal ca asistent de birou cu următoarele calificări.

Educație: Liceu sau absolvent de orice formă.

Gen:M/F; trebuie să știe să citească, să scrie și să vorbească Engleza.

​Candidații fără experiență profesională pot aplica și vor fi luați în considerare!

Descrierea jobului

Cunoștințe informatice cunoscând Microsoft Office, Excel, Photoshop, Marketing online, Proiectare grafică și cunoastere IT, relevant cu alte joburi.

Experiența în domeniul prestării serviciilor de imigrare, cum ar fi aplicarea avizelor de muncă pentru lucrătorii străini, permisele de ședere etc. și toate celelalte locuri de muncă legate de birou vor fi preferate.

Gia Vi Manpower Construction S.R.L, o companie de consultanță în recrutarea forței de muncă din județul Brașov.

​Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. in lb engleza cu așteptări salariale nu mai târziu de 10 zile la info@gvmanpower.ro
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos