de ani Fără Frică...

Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 05 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

Persoana care sa ajute la decoratiunile cu baloane/sa decoreze sali cu baloane

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana ambitioasa dornica sa castige un venit suplimentar sambata si duminica

Descrierea jobului

Decoratiunile cu BALOANE reprezinta cea mai colorata si captivanta cale de a decora o petrecere. Daca ai o singura optiune de a decora, atunci aceasta sa fie cu baloane. Avem sute de forme, culori si marimi de baloane care se pot potrivi oricarei ocazii. Puteti alege spre decorare: baloane simple, buchet de baloane, arcade din baloane, coloane din baloane, baloane gigant, inimi din baloane, etc. orice eveniment devine special cu baloane.

Mai multe informatii despre decoratiunile cu baloane si cat costa gasiti la tel :
0742.451.860
0765.339.147
www.baloane-pitesti.ro
alexandru_sandu@yahoo.com

Expirat
Persoana care sa ajute la decoratiunile cu baloane/sa decoreze sali cu baloane  -  Decoratiuni cu Baloane

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles