Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 07 Ian 2019

Pedagog Prescolari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Centrul Educational Kids University din Dumbravita, Timis angajeaza noi colegi pentru urmatoarele posturi:
Asistent Educator 0-3 ani
Asistent Educator 3-6 ani
Profesor de engleza
Profesor de germana

Descrierea jobului

Cautam persoane pasionate de lucrul cu copiii, rabdatoare, energice, comunicative, creative si adaptabile/flexibile, cu interes pentru psihologia si dezvoltarea copilului. Solicitam experienta anterioara in mediul pedagogic si studii finalizate sau in curs de finalizare in cadrul Facultatii de Pedagogia Invatamantului Primar si Prescolar.

Descrierea companiei

Kids` University - educatie pentru prescolari

Expirat
Pedagog Prescolari  -  Kids University

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles