Publicat 05 Ian 2021 | Reactualizat 05 Feb 2021 | Expiră 12 Feb 2021

Paznic/ Agent Paza- In Mihailesti, Sat Draganescu

18 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Paznicul se ocupă în principal cu:

  • Autorizarea accesului în obiective;
  • Intervenţia pentru eliminarea evenimentelor;
  • Menţinerea ordinii în obiective;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Supravegherea obiectivelor în exterior;
  • Desfăşurarea activităţii în echipă;
  • Primirea / predarea serviciului;
  • Completarea documentelor operative;
  • Raportarea evenimentelor;
  • Întreţinerea echipamentelor, mijloacelor şi a aparaturii din dotare;
  • Utilizarea echipamentelor, mijloacelor şi a aparaturii din dotare.
Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru placut si dinamic.

ROFARM GLOBAL este actionarul companiilor din cadrul orasului Mihailesti atat a Abatoarele din Draganescu, cat si al fermelor din apropierea lor.

Expirat
Paznic/ Agent Paza- In Mihailesti, Sat Draganescu  -  ROFARM GLOBAL INTERNATIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles