Patiser

June Ames S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 2400 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Daca ai dexteritate manuala;
  • Iti place sa petreci timpul in bucatarie gatind;
  • Esti atent la detalii si iti doresti un job flexibil, te asteptam sa ne contactezi.

Descrierea jobului

Cautam un patiser, nu cu multa experienta, dar cu placere de a lucra in acest domeniu. Oferim un mediu de lucru curat, o echipa tanara si amuzanta si flexibilitate din punct de vedere al programului.

Responsabilitati:
  • Cantarire ingredinte;
  • Preparare conform retetei, cu sau fară coacere;
  • Utilizare aparate de ambalare automata sau semiautomata;
  • Capsare, baxare in cutii;
  • Transportul cutiilor sau a materiei prime pe distante scurte;
  • Spalatul vaselor si curatenia impreuna cu toata echipa.

Intelegem ca indemanarea vine in timp, iar acest lucru este recompensat corect in echipa noastra. Orele suplimentare, atunci cand sunt necesare, sunt binevenite si rasplatite!

Nu oferim transport la locatie, suntem situati in Schei, linia 50 de autobuz este aproape de noi.

Suntem o mica afacere locala de produse dulci si de patiserie, care cauta sa se extinda, iar pentru asta avem nevoie de ajutor. Producem 7 tipuri de produse artizanale ce ajung in cafenele din toata tara. Folosim ingrediente de calitate si ne asiguram ca saptamanal avem acelasi gust bun al produselor ca cel din copilarie.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos