Gratis

Patiser - brutar

Gourmand Akoos S.R.L.

Candidatul Ideal

- experienta - cel putin 2 ani in domeniul patiserie/cofetarie;
- cunoștințe aprofundate despre tehnicile de coacere, producția de patiserie, cofetarie și prezentarea deserturilor;
- nivel ridicat de creativitate;
- capabil să prioritizeze sarcinile și să își gestioneze eficient timpul pentru a respecta programul de producție și termenele limită.

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI:

Prepară diverse tipuri de produse de brutărie și patiserie conform standardelor noastre de calitate și conform rețetarului;

Respectă procesul de producție și gramajele de materie primă;

Decorează prăjiturile, torturile și alte produse de cofetărie conform cerințelor;

Intocmește stocul lunar și necesarul zilnic de materie primă;

Respectă standardele stricte de siguranță și igienă alimentară, menținând un mediu de lucru curat și organizat;

Oferă recomandări și îndrumări clienților în alegerea produselor de patiserie adecvate;

Se informează continuu despre tehnicile, aromele și stilurile de prezentare;

Colaborează direct cu managerul de locație pentru stabilirea planului zilnic de producție.

BENEFICII:

Echipă tânără și profesionistă;

Desfașurarea activității într-un restaurant modern, poziționat central;

Salariu competitiv proporțional cu experiența, abilitățile și standardele din industrie;

Posibilitatea de a lucra cu ingrediente de cea mai bună calitate și de a invăța tehnici noi de la colegii experimentați.

Loc de munca stabil, într-o companie în plină dezvoltare;

Descrierea companiei

AKOS – Gusturi rafinate & Atmosferă distinsă

Cel mai nou restaurant din zona Nordului, AKOS este creat pentru a încânta toate simțurile oaspeților.
Cu o atenție deosebită la meniu, ambianță, servicii, AKOS respectă cele mai exigente standarde existente în prezent pentru ca o vizită la restaurant să se transforme într-o experiență desăvârșită.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024