Gratis

Ajutor cofetar/patiser

KIRMAN SOLUTIONS S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

ChiriLove House la inceput de drum isi formeaza o chipa tanara si dinamica.
Cautam persoane energice, dornice de a invata ceva nou. Cautam persoane care isi doresc sa creasca odata cu compania. Toti cei care vor fi interesati dе un post stabil si o carte dе munca,vor intra intr-un program dе pregatire profesionala avand parte dе un training profesional si o continuitate in firma mama.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Pregătirea și coacerea produselor de cofetarie/patiserie conform rețetarului nostru;
- Menținerea standardelor înalte de calitate și igienă;
- Contribuirea la dezvoltarea de noi produse și rețete.
- Curatarea impecabila a echipamentelor de productie utilizate.

Beneficii:
- Un mediu de lucru modern și dotat la cele mai înalte standarde;
- Salariu 3500 - 6500 lei net plus bonusuri in functie de experienta experienta, aptitudini dar si performanta
- Oportunități de dezvoltare profesională și cursuri de specializare;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă tânără și dinamică.

ChiriLove House este un laborator de cofetarie/patiserie si brutarie artizanala. Cream cu pasiune si bun simt pentru clientii nostri. Suntem in armonie cu natura si mediul inconjurator. Sustinem principiile bunului gust de la productie pana la savurarea produsului.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024