Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 16 Mar 2018

Part time Tehnician livrare si probe ideal pentru studenti

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare ( in curs sau finalizate)
-capacitate de rezolvare a problemelor, creativitate, flexibilitate
-spirit de echipa

Reprezinta avantaj:
-studii in domeniul mecanica,robotica,tehnic
-experienta relevanta in domeniu

Descrierea jobului

- Verifica si testeaza produsele achizitionate de clienti, utilizand instrumentele din dotarea bancului de probe si conform instructiunilor de lucru in vigoare
- asigurare suport tehnic si asistenta prin email
-Ofera clientului al cariu produs il testeaza informatii de natura tehnica
-instalare aparatura si instruirea clientilor privind utilizarea aparaturii livrate
-diverse produse de verificat, testat si reparat
-oferirea consultantei de specialitate privind produsele comercializate

Beneficii
- oferim adeverinta de practica
- pachet salarial competitiv
-program part time 4-6 ore ( flexibil)

Descrierea companiei

Contact : marketing@gnex.ro sau telefonic: 0762331330
CV-urile se pot depunde si personal la showroom-ul nostru de pe Bulevardul Eroilor nr.18/3A

Cine suntem?
GNEX este un concept nou pe piata clujeana in materie de gadget-uri, care imbina distractia cu profesionalismul.
Reprezentam brand-uri precum: DJI, Walkera, E-twow, Ninebot, GoPro, Sjcam, Xiaomi, s.a.
Cu ce ne ocupam?
Specialitatea noastra sunt dronele, produse inovative cu ajutorul carora putem explora, vizualiza si percepe tot ceea ce ne inconjoara. "Un observator bun poate fi la inaltime, doar daca el se afla la inaltime"
La noi gasiti de asemenea o gama variata de transportoare electrice, cum ar fi trotinetele si bicicletele electrice, produsele Ninebot, precum si hoverboard-uri.
O alta categorie de gadget-uri, o reprezinta camerele spy, camerele auto si dispozitivele de monitorizare.
De ce am ales acest domeniu?
Fiind pasionati de tot ceea ce inseamna tehnologie si inovatie, dorim sa aducem publicului din Romania ultimele noutati de pe piata internationala prin intermediul comertului online dar si prin intermediul targurilor si evenimentelor de specialitate.
Unde ne gasiti?
Fie ca sunteti interesat de un produs, fie ca vreti sa fiti la curent cu ultimele trend-uri in materie de tehnologie, sau pur si simplu sunteti interesat de cum funcioneaza produsele noastre, ne gasiti online pe www.gnex.ro, sau fizic in showroom-ul nostru din Cluj Napoca, Bd. Eroilor, Nr. 18.
Echipa GNEX
Suntem un colectiv tanar si dornic de afirmare pe piata din Romania. La baza principiilor noastre se afla profesionalismul fata de client, inclinatie catre ecologie si nu in ultimul rand, pasiune pentru tehnologie.

Expirat
Part time Tehnician livrare si probe ideal pentru studenti  -  GNEX SYSTEMS SRL