de ani Fără Frică...

Publicat 16 Feb 2008 | Expiră 16 Feb 2008

Part time - publicitate online, 250 euro/luna

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bun cunoscator al mediului publicitar online, bune cunostinte navigare internet, duce campanii de promovare online prin emailuri, newslettere, etc, simtul raspunderii, ambitie

Descrierea jobului

Agent publicitar online
- puteti castiga bani doar folosind calculatorul personal, navigand online si trecand in revista anumite reclame de pe internet care va sunt propuse.
Iata ce trebuie sa faceti mai intai:
- accesati mai intai www.paypal.com sau www.alertpay.com unde va faceti un cont, apoi intrati pe http://bux.to/?r=tancredx unde veti incepe munca propriu zisa.
Aici aveti printre altele, sectiunile :
(Surf Ads) – pe care accesand-o, veti vizita diferite site-uri timp de 30 de secunde fiecare si veti fi platit pt asta
(My Stats) – unde vedeti situatia contului dvs. si cum se aduna banii in cont, in timp real, cu fiecare site pe care il vizitati dvs. sau cei pe care i-ati atras sub dvs. Cu cat aveti mai multe persoane atrase, cu atat acestia vor lucra pt dvs. si va vor aduce bani. Veti sta la calculator si veti privi cum se aduna banii in contul dvs.
E simplu, legal 100% si profitabil.
Conturile pe paypal.com sau alertpay.com sunt obligatorii, pentru ca acolo se efectueaza toate platile la munca pe care o prestati.

Descrierea companiei

Partener online care se ocupa cu publicitatea online.

Expirat
Part time - publicitate online, 250 euro/luna  -  Evo Media Soft

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles