Publicat 25 Iun 2007 | Expiră 25 Iun 2007

PART-TIME pensii private (agenti marketing)

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare si de negociere, orientare catre client, tinuta business,spirit antreprenorial, rezistenta la stres

Descrierea jobului

Cei selectionati se vor ocupa de implementarea sistemului de pensii private reglemetate de stat (pilonul 2 + pilonul 3)

- Importante cistiguri in corelatie cu rezultatele
- Posibilitati de promovare rapida
- Training gratuit si intensiv
- Mediu de lucru placut si stimulativ

Expirat
PART-TIME pensii private (agenti marketing)  -  Consilier financiar AVIVA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles