de ani Fără Frică...

Publicat 04 Sep 2008 | Expiră 05 Oct 2008

Ospatari , picoli , barmani, receptionere, bucatari , ajutor bucatari, personal curatenie

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane comunicative, ambitioase si perseverente,ce se pot adapta la conditii de stres si la orice colectiv. Dornice de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

OFERIM MEDIU DE LUCRU PLACUT INTR-UN RESTAURANT DE RENUME, PACHET SALARIAL ATRACTIV, CARTE DE MUNCA.
SALARIU MOTIVANT.
DORNIC SA MUNCEASCA,DINAMIC,CU SAU FARA EXPERIENTA IN DOMENIU

Descrierea companiei

O retea nationala de restaurante cu specific sarbesc
021.4906050 / 021.4906051 / 0727353353

Expirat
Ospatari , picoli , barmani, receptionere, bucatari , ajutor bucatari, personal curatenie  -  TAVERNA SARBULUI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles