de ani Fără Frică...

Publicat 06 Aug 2008 | Reactualizat 07 Aug 2008 | Expiră 06 Sep 2008

Ospatari & Barmani (Bartenders & Waiters)

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Student sau absolvent de liceu
- Iti place cu adevarat atmosfera de pub
- Foarte motivat, sociabil, atitudine pozitiva
- Experienta pentru postul de ospatar nu este necesara
- Pentru postul de barman experienta minima necesara

Descrierea jobului

Un post stabil si o sursa de venit sigura intr-o companie dinamica si tanara. Un mediu de lucru excelent unde vei fi tratat in mod sigur cu respect si corectitudine.

Beneficii:

- 4 milioane net pe carte de munca plus tips
- Bonuri de masa in valoare de 1 milion
- Asigurare medicala
- Un program de lucru flexibil
- Training permanent
- Un mediu grozav de lucru intr-un PUB situat in centrul istoric al Bucurestiului

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Ospatari & Barmani (Bartenders & Waiters)  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles