Gratis

Ospatar

NORD TOM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonale
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și sub presiune
  • Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea clienților
  • Disponibilitatea de a lucra în ture flexibile, inclusiv în weekenduri și sărbători

Descrierea jobului

  • Primirea clientilor si ghidarea lor catre mesele disponibile
  • Prezentarea meniului si oferirea de recomandari
  • Luarea comenzilor si transmiterea acestora catre bucatarie
  • Servirea preparatelor si bauturilor intr-un mod prompt si profesionist
  • Mentinerea curateniei si ordinei in zona de lucru si in restaurant in general
Beneficii:
  • Ambient de lucru placut
  • Program flexibil
  • Pranz asigurat
  • Asigurare medicala
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024