Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

OSPATAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana responsabila, punctuala, serioasa
- Abilitati de comunicare foarte bune, flexibilitate, amabilitate.
- Abilitati de lucru cu clientii
- Toleranta, competente in gestionarea posibilelor conflicte

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Sa respecte programul de lucru si de pauza
- Sa asigure buna desfasurarea a evenimentelor speciale
- Sa raspunda de buna functionare si utilizare a instrumentelor si materialelor din restaurant si bar
- Sa cunoasca si sa opereze sistemul informatic utilizat in bar si restaurant
- Sa cunoasca toate produsele si serviciile oferite de bar si restaurant
- Sa efectueze si sa mentina curatenia la locul de munca
Beneficii:

- contract individual de munca
- mediu de lucru placut si motivant alaturi de o echipa tanara si profesionista
- posibilitate de avansare in companie in functie de performante
- salariu competitiv

Grand Hotel Orient Braila este un hotel de patru stele in care nu va veti simti ca acasa, ci ca intr-o adevarata croaziera! Hotelul dispune de nenumarate avantaje, menite sa satisfaca pretentiile celor mai exigenti clienti. In primul rand, hotelul este amplasat in centrul istoric al orasului Braila, fiind pozitionat intr-un punct superior, chiar pe faleza Dunarii, astfel incat dumneavoastra sa aveti superba priveliste a Dunarii si muntilor Dobrogei. De asemenea, din hotel se poate cobori doar in cateva minute pe faleza Dunarii. In al doilea rand, Grand Hotel Orient Braila dispune de o parcare foarte incapatoare, de un restaurant cu 300 de locuri si de o terasa acoperita de pe care se poate admira Dunarea. La toate acestea se adauga toate conditiile specifice unui hotel de patru stele (internet, cablu TV, sala de conferinte, etc.). Va asteptam sa va convingeti de rafinamentul specific Grand Hotel Orient!

Expirat
OSPATAR  -  Grand Hotel Orient

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles