Gratis

OSPATAR & PICOL RESTAURANT

FUTURA SERVIZI SRL
6 poziții

Candidatul Ideal

- Punctualitate, seriozitate;
- Abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Flexibilitate pentru lucru in ture;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Intampinarea clientilor restaurantului;
- Asigurararea prezentarii meniului si recomandarea diferitelor produse din meniu clientilor;
- Preluarea comenzilor clientilor si servirea acestora;
- Intocmirea si incasarea notelor de plata;
- Inregistrarea tranzactiilor in sistemul restaurantului corect si in timp util;
- Verificarea constanta a nivelului de satisfactie al oaspetilor;
- Respectarea normelor de igiena si siguranța;
- Mentinerea unui mediu de munca sigur si curat;

BENEFICII:
- 2 mese pe zi + cafea inclusa;
- posibilitati de crestere salariala in functie de performanta si experienta;
- venituri extra din activitatea prestata;
- Salariu picol 3000 lei net;
- Salariu ospatar incepand de la 3500 lei net;

Futura Servizi SRL este o firma noua pe piata din Romania, in cautarea echipei complete pentru restaurantul BAR ITALIA localizat in centrul comercial din Baneasa.
Scopul este de a oferi un serviciu complet, un restaurant cu specific italian care promoveaza mancare accesibila, de inalta calitate, promovand retete autentice italiene. Dorim sa oferim clientilor nostri o experienta culinara care sa depaseasca asteptarile lor de fiecare data.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024