Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

OSPATAR MIC DEJUN & ROOM SERVICE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Prezenta agreabila;
  • Experienta in domeniul restaurantelor de minimum 1 an;
  • Persoana energica, cu spirit de echipa, mereu preocupata de calitate;
  • Limba engleza la un nivel bun.

Descrierea jobului

Respectarea cerintelor din fisa postului, servirea clientilor, respectarea programului de lucru.
Oferim salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul fiecarui candidat, formare profesionala pe parcursul activitatii, o evolutie a carierei profesionale in cadrul Hotelului Novotel, Accor Romania si Accor International.

Novotel este o marca ACCOR compusa din 400 de hoteluri de afaceri si turism, in 60 de tari in intreaga lume. Ea ofera peste tot unde este prezenta, o varietate de hoteluri moderne si functionale, ce asigura un confort deplin oaspetilor nostri.
In toate hotelurile Novotel personalul este atent la nevoile clientilor si incearca in permanenta sa raspunda cat mai personal solicitarilor acestora.

Expirat
OSPATAR MIC DEJUN & ROOM SERVICE  -  HOTEL NOVOTEL