Ospatar,bucatar,camerista,barman/vapoare croaziera fluviale hoteluri din Europa

Saint Angel - 1 poziție
Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1500 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-limba engleza SAU germana la nivel conversational bun ;
-experienta minima un an pentru pozitia la care se aplica ;
-cazier curat ;

Descrierea jobului

JOB AGENCY CTN selecteaza pe tot parcursul anului personal hotelier (ospatari, cameriste, barmani, barwaiteri, receptioneri, bucatari, nightwatch, coafeza, maseuri,etc.), pentru vapoare de croaziera in Europa.
Cerinte:
-salarii intre 1100 euro - 3500 euro + prepaid tip + table / cabin tip ;
!!! PLECARI RAPIDE SI SIGURE, SERIOZITATE MAXIMA !!!

Descrierea companiei

Saint Angel.
Publicat 30 iun. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos