de ani Fără Frică...

Publicat 22 Mai 2008 | Reactualizat 20 Iun 2008 | Expiră 22 Iun 2008

OSPATAR - BARMAN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica care sa posede cunostinte in arta servirii, dornic sa lucreze la nivel profesionist in organizarea de evenimente.

Descrierea jobului

Este un job care presupune comunicarea permanenta cu clientii.
Salarizare atractiva
Oferirea de training-uri si cursuri de calificare profesionala
Asigurarea unei mese pe zi

Este o companie nou infiintata cu un colectiv tanar si extrem de dinamic care activeaza in domeniul consultantei organizarii de evenimente.

Expirat
OSPATAR - BARMAN  -  SC XPECT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles