Gratis

Ospatar, barista

Les Chouquettes S.R.L.
6 poziții

Candidatul Ideal

Deschidem un nou restaurant super fresh în zona de nord și căutăm colegi pe toate posturile: ospătari, ajutor de bucătari, barista. Dacă te consideri o persoana ospitalitaliera, pasionata de cafea de buna calitate, mâncare gustoasa, dacă ești o persoana vesela și plina de viață care iti dorește sa invete de la altii si sa invete pe altii la randul lor, ești candidatul perfect! Căutăm o echipa, nu angajați, unde sa creștem frumos împreună!

Cerinte:
• Experienta minim 2 ani reprezinta un avantaj;
• Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj;
• Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational
• Spirit de echipa, implicare, initiativa și rigurozitate, dedicare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Primeste si serveste clientii;
• Preia comenzile intr-o maniera eficienta si profesionista;
• Acorda atentia cuvenita si asigura servicii ireprosabile clientilor;
• Cunoaste foarte bine meniul;
• Intocmeste sau verifica intocmirea corecta a notelor de plata.

Ce oferim? Un venit foarte bun pentru experienta si rolul fiecarui membru din echipa, un mediu de lucru prietenos, în care speram ca nu te vei plicitisi niciodata, te vei dezvolta și vei bucura oameni zilnic. Oferim un contract de munca pe perioada nedeterminata care implica asigurare medicala, un tips generos datorită poziționării locatiei si posibilitatea sa evoluezi in acest domeniu plin de provocări. Ne vom asigura ca primesti o pregătire completa privind sarcinile pe care le ai de facut si o indrumare periodica privind performanta ta. Daca crezi ca unul dintre aceste joburi este pt tine te invitam sa aplici acum.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024