Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 08 Feb 2019

Organizator Training - contract 6 luni

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa Learning&Development a Grup Renualt Romania este in cautarea unei persoane organizate, cu foarte bune abilitati de comunicare in limba franceza sau engleza, capacitate de analiza si sinteza si excelente abilitati de gestiune a timpului de lucru (planificare si anticipare), precum si cunostinte MS Office.

Descrierea jobului

Noul coleg sau noua colega va avea misiunea de a implementa planul de formare pentru angajatii Groupe Renault Romania, asigurandu-se ca se respecta cerintele legate de calitate, costuri, si termene.

Alte responsabilitati includ:

  • Solicitarea planningul din partea formatorilor interni si externi;
  • Urmarirea inscrierii participantilor in sesiuni;
  • Documentarea prezentelor in sistem;
  • Urmarirea rezultatelor evaluarilor;
  • Asigurarea celor mai bune conditii pentru desfasurarea formarilor (sali, echipamente tehnice, materiale de curs, accesul participantilor la sala de formare);
  • Asigurarea si urmarirea platii catre colaboratorii externi de formare in concordantacu sumele negociate.

Rolul va implica si activitati ad hoc, in care iti vei pune in evidenta aptitudinile de adaptare la diferite situatii, oameni, provocari.

Daca te regasesti in aceste lucruri si vrei sa faci tu parte dintr-o echipa de succes, in care iti poti aduce ideile, energiile, creativitatea pentru a gasi impreuna cele mai indraznete solutii si pentru a gestiona diverse proiecte, atunci te asteptam sa aplici!

La noi vei gasi:
  • Un mediu de lucru prietenos, dinamic si bazat pe performanţă;
  • Flexibilitate, in programul de lucru si in activitati;
  • Posibilitati de dezvoltare profesională si planificare a carierei;
  • Asigurare privata de sanatate;
  • Timp pentru participari la evenimente corporate si cele specifice industriei;
  • Un program de beneficii si compensaţii atragator si competitiv;
  • Expunere la proiecte internationale.

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

Expirat
Organizator Training - contract 6 luni  -  Grup Renault Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles