Publicat 29 Mar 2021 | Expiră 11 Apr 2021

Organizare selectie ocupare post: Agent securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul candidatului

Candidatii trebuie sa dispuna de o buna reputatie la nivel personal si profesional:

  1. Atentie la detalii, rigurozitate si atentie distributiva;
  2. Capacitate de analiza, aptitudini de organizare, planificare;
  3. Spirit de echipa, orientare spre rezultate;
  4. Disponibilitate pentru a lucra in schimburi;
  5. Loialitate, stabilitate.
Va comunicam ca postul va fi ocupat de candidatul care corespunde cerintelor postului si va fi angajat cu contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Trimiterea CV-ului reprezinta acordul dvs. cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal in scopul implicarii in procesul de recrutare si angajare. In cazul in care nu sunteti selectat, CV-ul dvs. va ramane in baza noastra de date pentru a va putea contacta in eventualitatea unei alte oportunitati de colaborare.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numarul de telefon: 021.335.98.10, int.176, 174, 172.

Descrierea jobului

Pentru a ocupa postul de agent de securitate va rugam sa transmiteti pana la data de 09.04.2021 (inclusiv), pe adresa de email: angajari@monetariastatului.ro urmatoarele documente:
1. Curriculum Vitae;
2. Copie a actului de identitate sau orice alt document care atestă identitatea;
3. Copii ale documentelor care să ateste studiile absolvite și ale altor acte care atestă efectuarea unor specializări/perfecționări;

Data sustinerii interviului/probei scrise se va transmite telefonic sau prin e-mail tuturor candidatilor selectati in urma evaluarii documentelor depuse.

Conditiile de participare sunt urmatoarele:

  1. sa aiba atestat de agent de paza – constituie avantaj;
  2. cazier judiciar fara antecedente penale;
  3. sa aiba aptitudini si abilitati care sa ii recomande pentru postul care urmeaza a fi ocupat.

Monetăria Statului, este o companie de stat, din 1990 regie autonomă în subordinea Băncii Naționale, și este monetăria națională a României.

Monetăria Statului produce în principal moneda de circulație din România - Leu, dar și mone­de comemorative, medalii, decorații, obiecte din aur și argint, precum și alte numeroase obiecte realizabile cu tehnologia specifică: jetoane, in­sig­ne, brelocuri, medalii sportive, si­gilii, obiecte gravate, presate, acope­ri­­te galvanic sau emailate etc

Expirat
Organizare selectie ocupare post: Agent securitate  -  Regia Autonoma Monetaria Statului

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles