Publicat 05 Feb 2021 | Reactualizat 07 Mar 2021 | Expiră 08 Mar 2021

Orders Analyst

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Colegii nostri, responsabili de optimizarea fluxului de comenzi, vor sa isi mareasca comunitatea!

Poti fi parte din comunitatea Vivre, daca:

Esti familiarizat cu sistemul MS Office – Excel;
Cunosti limba engleza la nivel avansat;
Esti atent la detalii, responsabil si organizat;
Esti cea mai buna varianta a ta cand esti intr-un mediu dinamic, iar provocarile nu te sperie;
Esti convins ca intotdeauna mai exista o solutie;
Ai mereu zambetul pe buze;

Descrierea jobului

Cum iti vei petrece timpul la noi:

Vei transmite comenzile de marfa catre furnizori si vei verifica corectitudinea documentelor primite de la acestia;
Vei inregistra intrarile de marfa cantitative si valorice in sistemul informatic;
Vei centraliza problemele de receptie marfa si vei urmari solutionarea acestora;
Vei realiza diferite rapoarte si analize.

Totul vine la pachet cu beneficii:
Oportunitati de invatare si dezvoltare profesionala in cea mai complexa organizatie din industria e-commerce home deco din zona geografica CEE;
Cei mai buni colegi și un job care nu devine niciodată plictisitor;
Mediul de lucru cu o echipă tânără, simpatică și, nu în ultimul rând, responsabilă;
Tichete de masa;
Abonament medical.
Bonus trimestrial;

Vivre started to develop its business in 2012, becoming the most important online retailer on the Romanian market, as well as a large part of Central and Eastern Europe maintaining both its original starting culture and passion and desire to build something wonderful!

With more than 300 professionals forming the Vivre community, we emphasize both our clients, suppliers, and our motivating work environment. We deal with difficult situations in improving user experience, finding and sorting products, automating logistics operations and warehouse processes, advancing customer interactions, refining reports and data, marketing and accounting efficiency.

We believe that all areas of our business are touched by professional people.

Expirat
Orders Analyst  -  Vivre Deco S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles