Publicat 18 Aug 2007 | Reactualizat 16 Sep 2007 | Expiră 18 Sep 2007

optometrista , casiera , montatori

CONFIDENTIAL
10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

fete tinere pentru optometriste si casiere cu sau fara experienta

montatori cu sau fara experienta, domni si doamne

Descrierea jobului

optometrista: vanzare rame de ochelari de vedere si de soare, determinari de dioptrii, consultatii

casiera : cunostinte PC

montator : montare rame de ochelari

magazin de optica cu renume in Bucuresti , trei puncte de lucru

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

optometrista , casiera , montatori  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles