Optometrist

KRISTALL ABC 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Studii de specialitate OPTOMETRIST
- Aviz de libera practica
- Cunostinte operare PC (Excell, Word)
- Profesionalism, organizare, abilitati bune de comunicare si exprimare
- Seriozitatate.

Descrierea jobului

- Examinarea pacienţilor cu acuitate vizuală deficitară, prescrierea retetei de ochelari si a lentilelor de contact, acordarea consultaţiilor cu privire la utilizarea acestora
- Instruirea clientilor in utilizarea tehnicilor de corectie cu lentile aeriene si de contact
- Organizare la locul de munca
- Promovarea imaginii unitatii
- Planificarea activitatii
- Vanzarea serviciilor si produselor catre client
- Vanzarea produselor si serviciilor in magazinul de optica si oferirea de consultanta de specialitate clientilor in vederea alegerii produsului optic adecvat
- Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora

Beneficii
- Salariu fix (discutabil in functie de experienta)+ bonusuri
- Contract de munca perioada nedeterminata
- Tichete de masa in sistem electronic
- Bonusuri la nivel de echipa, dar si individuale
- Beneficii la achizitionarea produselor din portofoliul companiei
- Program de lucru flexibil (in ture)
- Posibilitati de avansare
- Traininguri de specialitate
- Mediu de lucru flexibil, placut

Kristall Optic a fost înființată în anul 2013, având ca obiect de activitate promovarea si comercializarea produselor optice, respectiv:
Ochelari de vedere
Ochelari de soare
Rame pentru ochelari
Lentile dioptrice
Lentile de contact
Lentile cosmetice
Accesorii
Montaj ochelari
Prescripții de rețete ochelari
Consultații oftalmologice
Pe lângă execuții complete de ochelari de vedere, în fiecare magazin de optică medicală oferim servicii de optometrie (stabilirea dioptriilor) gratuite și consultanță profesionistă pentru alegerea ramelor pentru ochelari și a lentilelor potrivite.
Publicat 1 Sept. 2022 Reactualizat 21 Sept. 2022 Expiră 1 Oct. 2022