Publicat 22 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

OPTICIAN-MONTAJ, OPERATOR CTC/DEPOZIT RAME/LENTILE

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Cunostinte in domeniul opticii -optometriei - poate fi un avantaj
-Cunostinte operare PC
-Dorinta de perfectionare si dezvoltare
-Orientare catre client
-Abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Optician - montaj ochelari
• Operare masini cu comanda numerica
• Prelucrare lentile de ochelari
• Montajul lentilelor in rame
• Ajustare si reparatii rame de ochelari

Operator CTC
• Preluarea si inregistrarea comenzilor sosite in service
• Evaluarea tehnico-calitativa a produselor
• Formularea si redactarea solutionarii pentru clienti
• Colaborarea cu departamentele companiei si partenerii externi direct implicati
• Aducerea la cunostinta conducerii cu privire la situatiile exceptionale

Operator depozit rame/lentile
• Receptie,depozitare,stocare,aranjare si eliberare a bunurilor din depozit
• Participarea la inventarele periodice din depozit
• Informeaza conducerea companiei cu privire la solicitarile clientilor

Vederea dumneavoastra este in fiecare zi grija noastra!-este moto-ul Opti-Plus,transformat in misiunea noastra de zi cu zi.
Formam o echipa tanara,ambitioasa,alcatuita exclusiv din profesionisti care cauta in fiecare zi performanta si satisfacerea nevoilor vizuale ale clientilor nostri.
Lantul Opti-Plus are aproximativ 50 de cabinete de optica medicala, 22 dintre acestea localizate in Bucuresti,situandu-ne astfel pe unul dintre primele locuri in randul firmelor de profil din Romania.
Vei gasi pachete salariale atractive,atmosfera placuta de lucru,munca in echipa si ajutor reciproc.
Indrazneste,nu te asteapta un job,ci o cariera!

Expirat
OPTICIAN-MONTAJ, OPERATOR CTC/DEPOZIT RAME/LENTILE  -  OPTIPLUS VISION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles