Gratis

OPERTATOR REACH TRUCK - 14,36 - 15,21 €/ora

CARRIERE INTERNATIONAL SERVICES
30 poziții

Descrierea jobului

În calitate de operator de Reach Truck, veți fi responsabil pentru asigurarea livrării la timp a fructelor, legumelor și materialelor către locațiile de depozitare și departamentele de ambalare corespunzătoare. Sarcinile dvs. vor include:
• Transportul mărfurilor conform specificațiilor
• Asigurarea livrării la timp a produselor și materialelor adecvate către departamentele de ambalare, astfel încât procesul de ambalare să poată fi realizat eficient și în conformitate cu planul de producție
• Etichetarea mărfurilor expediate și aranjarea și legarea produselor conform specificațiilor clientului
• Cooperarea cu alte departamente de logistică și producție pentru a asigura continuitatea procesului de aprovizionare și producție.

Locul de muncă: Țările de Jos, Barendrecht

Despre compania pentru care vei lucra:
THE GREENERY situat în Barendrecht este o companie specializată în furnizarea de produse proaspete și mâncăruri gata preparate olandeze și europene, cum ar fi salate și sandvișuri.

Oferim:
• Salariu plătit săptămânal 14,36 € – 15,21 + indemnizații
• Lucrul în două schimburi (5:30 – 14:00, 14:00 – 22:30)
• Indemnizație pentru munca în weekend
• Posibilitatea de a lucra ore suplimentare (peste 38 de ore – 135% din tariful de bază)
• Cazare organizată de înaltă calitate în Rotterdam sau zonele înconjurătoare
•Asigurare
• Transport la locul de muncă (șoferii primesc o indemnizație de 5 € pe zi)
• Contract de muncă în termeni olandezi

Cerințe:
• Cunoașterea comunicativă a limbii engleze
• Experiență într-o poziție similară
• Capacitatea de operare REACH TRUCK
• Certificat de operator REACH TRUCK

Suntem una dintre agențiile pentru muncă temporară cu cea mai rapidă dezvoltare în Olanda.

Ne dezvoltăm serviciile pentru dumneavoastră în Polonia, România. Avem oferte de locuri de muncă în străinătate, în industrii precum transportul, logistica, producția, horticultura și agricultura.

Motto-ul nostru este ‘Good Work!’. Acest lucru înseamnă o potrivire perfectă între nevoile fiecărui angajat și locul de muncă. Cu agenția noastră de recrutare veți găsi un loc de muncă legal și bun în Olanda – cu garanția unui salariu la timp.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024