OPERATORI PRODUCTIE

SC IUS SA 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Experienta practica in domeniul prelucrarilor mecanice: prin aschiere, frezare, gaurire, slefuire rectificare, polizare, strunjire;
Seriozitate, punctualitate, respectarea cu strictete a sarcinilor de serviciu;
Studii: scoala profesionala cu profil mecanic;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Executa operatii din procesul tehnologic: fixarea pieselor pe masini in vederea prelucrarii, pregatirea masinii de lucru, executarea operatiei de aschiere/ polizare/rectificare/frezare, controlul piesei in timpul prelucrarii;
Executa operatii de montaj si asamblare a pieselor, reperelor si masinilor potrivit documentatiei tehnice.

Beneficii:
-contract pe perioada nedeterminata;
-salariu in functie de calificare si experienta;
-formare si dezvoltare la locul de munca;
-bonusuri lunare in functie de realizari;
-tichete de masa: 20 lei/zi lucrata;
-tichete cadou: Paste, Craciun, 300 lei /eveniment;
-prima de prezenta, 300 lei/trimestru;
-bonus de recomandare a unui coleg nou;
-transport asigurat;
-asigurare medicala;
-prima de pensionare;
-ajutor social la nastere/deces;
-program de lucru: Luni-Vineri;
predominant Schimbul I (6:40-15:00)

IUS - singurul producator de unelte si scule de mana din Brasov.
Societate fondata in anul 1833, face parte din grupul industrial francez MOB Mondelin din anul 1998.
Misiunea de lider al pietei romanesti este satisfacerea nevoilor utilizatorilor profesionali de unelte si scule, avand ca obiectiv impunerea ca marca de referinta pentru acest sector in Romania.
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.