Operatori productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Varta Microbattery Brasov angajeaza Operatori Productie, pentru extinderea activitatii.

Te asteptam in echipa noastra, sa cream energia de care ai nevoie la fiecare pas, pentru a reusi.
Credem in respect, etica, solidaritate si performanta.

Ce ne dorim noi de la tine:

- Să fii atent la detalii
- Experienta anterioara in domeniul productiei reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Atributii, ca parte a unei echipe dinamice:

- Verifici bateriile;
- Testezi tensiunea bateriilor utilizand aparatul de masura si le sortezi;
- Montezi bateriile si pinii in dispozitivele speciale ce urmeaza a fi sudate;
- Calibrezi si verifici vizual bateriile;
- Testezi tensiunea de alimentare dupa asamblare;
- Ambalezi bateriile

Program de lucru: 3 schimburi

Ce iti oferim in plus pe langa salariul competitiv?

- Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA;
- Tichete de masă;
- Bonus al 13-lea salariu;
- Bonus pentru sărbătorile principale (Crăciun și Paște);
- Tichet cadou zi de nastere;
- Se oferă sporuri pentru orele de noapte, ore suplimentare;
- Prezența ta este importantă, de aceea oferim o primă pentru asta;
- Servicii medicale acoperite de noi printr-un abonament;
- Decont pentru transport și/sau asigurarea lui;
- Subventie la cantina 8 lei/zi;
- Bonus pentru recomandari;
- Transport asigurat sau decontat.

Haide la o discuție să putem trece mai în detaliu prin fiecare punct de mai sus. Noi suntem localizati in Brasov, se ajunge foarte repede.

Adresa: Bulevardul Griviței, nr. 1x

VARTA Microbattery GmbH este un producător mondial de baterii cu amănuntul cu o experiență de peste 130 de ani. Compania produce baterii customizate în multe sisteme electrochimice importante, precum și în toate tipurile și dimensiunile principale. Activitățile de producție acoperă o gamă largă de know-how în domeniile chimiei producției componentelor, proiectării și construcției mașinilor, producției celulare, asamblării bateriilor, proiectării electronice, dezvoltării de software.

Fabrica din Brașov reprezintă cea mai nouă locație Varta din Europa, cu accent principal pe asamblarea bateriilor pentru clienții internationali. Unitatea noastra a fost infiintata in anul 2014 si a inceput initial cu activitati de ambalare al bateriilor auditive iar progresiv fabrica VARTA a inceput asamblarea bateriilor de înaltă tehnologie pentru stocarea energiei, aplicații medicale respectiv industriale/robotice, precum și unelte electrice / grădină care sunt construite într-o gamă largă de produse pentru branduri bine cunoscute de nivel mondial.

Publicat 16 nov. 2021 Reactualizat 14 dec. 2021 Expiră 16 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos