Gratis

Operatori - preparatori mase plastice

Adecco Romania
20 poziții

Candidatul Ideal

-Experienta in zona de productie - reprezinta avantaj
-Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
-Integrare rapida in colectiv
-Seriozitate / responsabilitate

Descrierea jobului

-Salariu de incadrare: 3800 lei Brut
-Tichete de masa – 40 lei
-Spor de vechime in functie de vechimea totala in munca
-Prima de Paste, Vacanta, Craciun
-Tichete cadou de Craciun – 200 lei
-Bonus de performanta: 1400 lei/an, acordat in 2 transe semestriale
-Asigurare de sanatate
-Transport subventionat pe traseele pe care are Dacia rute cu autobuzele sale
-Masa calda la cantina subventionata 100%: fel 1, fel 2 si desert
-Asigurare de sanatate prin asiguratorul Signal Iduna
-Echipament de protectie si de lucru cf contractului colectiv de munca: pantofi de protectie, tricouri, halat, geaca, manusi, caciula, polar
Traininguri tehnice si de dezvoltare personala
Program de lucru in 3 ture: 7-15, 15-23, 23-7
Locatie :Mioveni
Contact : 0737 028 534

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul resurselor umane și reducerii costurilor.

Pentru mai multe joburi ne puteți vizita website-ul www.adecco.ro unde vă puteți înregistra CV-ul în baza de date Adecco sau puteți descărca aplicația Adecco Jobs valabilă în AppStore și GooglePlay.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024