Gratis

Operator masini unelte automate si semiautomate

Timken Romania SA
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostinte in operarea si intretinerea echipamentelor industriale
  • Experienta in operare masini si utilaje, preferabil operarea masinilor de prelucrare prin aschiere, automate si semi-automate
  • Disponibilitate la lucru in schimburi
  • Seriozitate si bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

  • Regleaza si opereaza masini semi-automate si automate in vederea obtinerii componentelor de rulmenti conform tehnologiei si standardelor de calitate
  • Pregateste pentru asamblare si ambalare elemente componente ale rulmentilor (colectare, curatare si conservare)
  • Executa masuratori ale reperelor realizate, conform specificatiilor de proces

Timken Romania SA este fabrica de rulmenti, entitate a companiei americane TIMKEN, ce detine fabrici de productie si birouri de reprezentanta si vanzari in peste 26 de tari distribuite pe toate continentele.
Vizitati pagina noastra de web la: www.timken.com
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024