Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 02 Aug 2007

OPERATORI LINIE DE PRODUCTIE (Timisoara)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Manpower angajeaza pentru clientul sau Solectron, companie de renume international in domeniul productiei si asamblarii de componente electronice:

Operatori linie de asamblare

Se cere atentie la detalii, seriozitate, rigoare.
Postul se potriveste foarte bine tinerilor in cautarea unei prime experiente de lucru, persoanelor fara calificare sau cu o calificare industriala, pensionarilor apti de munca in cautarea unui venit suplimentar.

Descrierea jobului

- Asamblarea componentelor electronice pe linia de productie; Activitate usor de invatat, Munca agreabila.

Se ofera:
- salariu pentru perioada de instruire de 675 RON
- tichete de masa
- transport gratuit
- cursuri gratuite de calificare
- prime si bonusuri in functie de performanta
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru occidental.

Manpower Inc, cu o experienta de peste 50 de ani in servicii de resurse umane, a fondat Manpower Romania în 2003, cu scopul de a oferi pe piaţa românească servicii de cea mai bună calitate în domeniul muncii temporare. În prezent, Manpower România are deschise agenţii în Bucureşti, Timişoara, Brasov şi Cluj şi urmează să se extindă la nivel naţional, în vederea unei acoperiri cât mai bune a teritoriului ţării.

Manpower inoveaza pe piata muncii ajutandu-i pe angajatori si candidati sa se adapteze la conditiile schimbatoare de pe piata muncii - inovand in lumea muncii contemporane.

Manpower e prezent in 73 de tari prin cele 4200 agentii, in serviciul a 400 000 de clienti in intreaga lume.

Agentia Timisoara: Str. Nistrului, Nr. 1, Et. 1, Cod 300092, (Cladirea Baile Neptun)
Tel : 0256/ 433 167, 0726 333 598, 0800 8 016267 (GRATUIT)
Fax: 0256/433.169, E-mail: secretariat2@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.

Expirat
OPERATORI LINIE DE PRODUCTIE (Timisoara)  -  Manpower Romania