Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

OPERATORI INDUSTRIE CHIMICA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clarismart Consulting cauta pentru companie de productie din Timisoara, persoane pentru postul de Operatori industria chimica.

Cerinte
- diploma calificare in domeniul chimiei sau studii medii/ superioare in domeniul chimiei
- seriozitate si responsabilitate
- experienta obligatorie in productie (de preferat in schimburi)
- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi de luni- vineri

Descrierea jobului

- supravegherea instalatiilor de sinteza rasini
- colecteaza probe de produs pe care sa le analizeaza chimic.

Beneficii:
- salariu fix
- prime de productie de 600 Ron net
- tichete de masa
- prima anuala de concediu si prime de sarbatori
- ore suplimentare platite
- colectiv placut

Descrierea companiei

Recrutare si selectie de personal

Expirat
OPERATORI INDUSTRIE CHIMICA  -  Clarismart Consulting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles