Publicat 10 Iun 2019 | Expiră 10 Iul 2019

OPERATORI CNC - POSIBILITATE DE FORMARE LA LOCUL DE MUNCA

10 posturi

Candidatul ideal

Doresti meserie noua si de viitor - 3in1 - de la operator, reglor pana la tehnician si inginer in CNC?
Ai mai avut tangenta cu CNC-uri si te tenteaza sa inveti aceasta meserie?
Esti in cautarea unui loc de munca nou, plin de informatii si provocari?
Iti doresti o schimbare in cariera? daca esti dispus sa primesti informatii noi,sa inveti o meserie care nu se invata in scoli, esti persoana pe care o cautam!

Noi cautam pentru clientul nostru, lider mondial in industria prelucrarilor prin aschiere candidati potriviti pentru postul de Operator CNC.
Nu stii sa lucrezi dar doresti sa inveti totul depre CNC?
Te invatam noi tot ceea ce trebuie sa faci.

Descrierea jobului

- Absolvent de liceu sau scoala profesionala in domeniul tehnic, esti student inginerie profil tehnic sau mecanic, absolvent inginerie profil tehnic
- Cunoasterea sculelor, dispozitivelor, verificatoarelor specifice pentru masuratori tehnice(subler, micrometru, macrometru, etc)
- Cunostinte desen tehnic sau experienta pe un post similar doar op cnc- constituie avantaj
- Persoana dornica sa invete o noua meserie, utilizator independent CNC(operator/reglor/tehnician/inginer)

Impreuna construim viitorul dumneavoastra, oferindu-ti posibilitatea calificarii intr-un domeniu de viitor ca utilizator independent CNC (adica scrierea programului de lucru, operarea si reglarea utilajului) fara a fi nevoie de studii in domeniu.

Noi va invatam si va platim in acelasi timp- calificarea se face la locul de munca.

Beneficii:

- Salariu de incadrare minim 3000 lei brut in functie de experienta;
- Transport decontat in Sibiu si orice ruta de unde se poate face naveta individual cu transportul in comun
- Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut;
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;
- Tichete de masa - 15 lei;
Prima Craciun si Pasti
- Program doar de dimineata in primele luni de initiere
- Program in 3 schimburi ATIPICE, dupa perioada de invatare
- Se lucreaza in productie pe calculatoare imense, nu necesita munca fizica acest job.

Va asteptam cu mai multe informatii si la sediul nostru din Sibiu, Bulevardul Victoriei nr 20, et 2 (vis-a-vis de fostul Tribunal) telefon 0786 980432, 0369560327 sau 0369 560329.
Puteti trimite CV si pe adresa info@temperso.ro

TemPERSO este o companie specializata in servicii de resurse umane, oferind servicii de consultanta HR si recrutare. Mai exact, este un agent de munca temporara.

TemPERSO a fost infiintata in anul 2007 in sudul Germaniei in localitatea Crailsheim, specializata in oferirea de solutii pentru toate problemele legate de gestionarea personalului.

Pe piata din Romania temPERSO este un partener de incredere, flexibil si deschis cerintelor clientilor nostri.

Toate datele si CV-urile sunt tratate cu confidentialitate si vor fi luate in considerare in proiectele ce corespund experientei dumneavoastra profesionale.

OPERATORI CNC - POSIBILITATE DE FORMARE LA LOCUL DE MUNCA  -  TEMPERSO SRL