Operatori CNC & Masina de Gaurit in Coordonate si Strung Clasic, Controlor Tehnic Calitate

AEROFINA SA
5 poziții

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei noastre dinamică la SC AEROFINA SA, situată în București, sector 2, în apropiere de stația de metrou Pipera.

Posturi Disponibile:
  • Operator Strung CNC
  • Operator Mașină de Găurit în Coordonate
  • Operator Strung Clasic
  • Controlor Tehnic Calitate
  • Cerințe:
    • Experiență relevantă în domeniul prelucrării metalelor.
    • Cunoștințe de bază în operațiunile specifice fiecărui tip de mașină.
    • Abilități tehnice și atenție la detalii.

    Descrierea jobului

    • Efectuarea operațiunilor de întreținere, diagnosticare și reparații a echipamentelor electronice și electromecanice.
    • Participarea activă la procesele de asamblare, testare și verificare a produselor.
    • Respectarea normelor de siguranță și calitate în toate activitățile desfășurate.

    Beneficii:
    • Salariu atractiv și pachet competitiv de beneficii.
    • Bonuri de masă pentru susținerea necesităților alimentare zilnice.
    • Prime pentru performanțe deosebite.
    • Plata orelor suplimentare.
    • Oportunități de dezvoltare profesională prin programele noastre de formare.
    • Program full-time, cu posibilitatea de ore suplimentare în funcție de nevoile operaționale.
    Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024