Gratis

Operator CNC cu experienta

Cameron SLB Romania

Candidatul Ideal

Operarea maşinilor cu comandă numerică pentru realizarea operatiilor de prelucrare a metalelor prin aschiere.

Cerinte obligatorii:

- Absolvent Scoala Profesionala/ Liceu profil Mecanic;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel);
- Cunostinte despre instrumente de masurare (subler, micrometru etc.);
- Cunostinte desen tehnic;
- Cunostinte operare masina cu comanda numerica;

Descrierea jobului

- Capacitatea de a lua decizii – face alegeri adecvate si in timp util pentru companie, angajati si colegi;
- Responsabilitate – este responsabil si isi asuma deciziile referitoare la SSM, calitate, etica si sustenabilitate;
- Comunicare– transmite mesajele si ideile in mod efficient, fiind in acelasi timp deschis sa asculte si sa ia in considerare parerile altora;
- Creativitate – cauta modalitati inovatoare de a avea un impact pozitiv;

Oferim:

- Compensatie motivanta;
- Tichete de masă (30 Ron/zi);
- Prime de Paşte şi Crăciun;
- Decont pentru transportul de la domiciliu la locul de muncă sau asigurat de către Companie;
- Abonament servicii medicale;
- Asigurare de viata;
- 24 de zile de concediu pe an;
- 1 pana la 7 zile libere suplimentare platite pentru recuperare fizica pe an, in functie de vechimea in munca;
- Alimentatie de protectie;
- Echipament de lucru asigurat de către Companie.

Cameron is a global leader in providing flow equipment products, systems and services to the oil and gas and process industries. Offering a rich heritage of leadership with almost 176 years of continuous history, Cameron currently has more than 17, 000 employees working in a broad range of rewarding employment opportunities in more than 260 locations worldwide.

Does a challenging and dynamic career opportunity interest you? If your answer is yes, chances are we have a place for you at Cameron.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024