Publicat 10 Sep 2021 | Reactualizat 17 Sep 2021 | Expiră 10 Oct 2021

Operatori Call Center (m/f)

10 posturi

Candidatul ideal

Ne marim echipa! Cautam cateva fete sociabile pentru postul de operatoari call center full- time/ part- time. Ce oferim? Un loc de munca stabil, intr-o echipa tanara,dinamica si unita. NU se lucreaza remote!

Descrierea jobului

Angajatul sa aibe bune abilitati de comunicare si buna dispoziție, sa fie deschis , sa aibe reponsabilitate si beneficiile vor fii pe masura.

Bun venit in Familia Kirby! De peste 100 de ani, sistemele noaste profesionale au depasit asteptarile clientilor nostri la nivel mondial.

Operatori Call Center (m/f)  -  IR'MAR PREMIUM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles