Publicat 28 Feb 2020 | Reactualizat 29 Mar 2020 | Expiră 30 Mar 2020

Operator Vendomat de fresh de portocale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
- Studii medii și diploma bacalaureat
- Buna aptitudini fizice, capacitate de efort
- Cunoştinţe tehnice de bază
- Cunostiinte minime de operare calculator
- Permis categoria B, cu experienta vechime minim 3 ani
- Persoana responsabilă, serioasă, atentă la detalii, dinamica, orientată către rezultat, creativă și cu inițiativă
- Daca a mai lucrat ca operator de vending machines, este un PLUS de care tinem seama;

Descrierea jobului

Oferim posibilitatea obtinerii unor castiguri atractive, masina si telefon mobil
ATRIBUTII:
- Asigură alimentarea cu consumabile a vendomatelor (portocale si pahare), ridicarea si depunerea incasarilor
- Efectuarea activitatilor de intretinere si igienizarea automatelor
- Completarea atenta si exacta a parametrilor monitorizati la fiecare vizita la automat pe suport hartie, cat si operarea in aplicatia de monitorizare
- Participarea la activitatile administrative ale companiei

OrangeFresh opereaza o retea de 75 de vending machines de suc fresh de portocale, doar in Bucuresti.
Suntem cei mai mari si cei mai vechi din Romania, pe aceasta piata de suc fresh de portocale obtinut din vendomate.

www.orangefresh.ro

Expirat
Operator Vendomat de fresh de portocale  -  OrangeFresh

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles